Piękne usta

Usta należą do najdelikatniejszych i najbardziej wrażliwych części naszego ciała.

Są pokryte bardzo cienkim naskórkiem, który łatwo się przesusza i ulega uszkodzeniom. Ponieważ usta są całkowicie pozbawione melaniny, nie są w ogóle chronione przed promieniowaniem UV, wiatrem czy mrozem.

Podczas rozmowy czy spotkania z drugą osobą przede wszystkim zwracamy uwagę na jej twarz. Spierzchnięte, wysuszone i popękane usta nie budują pozytywnego, atrakcyjnego wizerunku. Dlatego zdrowy i piękny wygląd ust jest tak ważny.

Mam opryszczkę często podczas wakacji i ferii!

Opryszczka ujawnia się prawie zawsze w czasie wypoczynku letniego lub zimowego. Latem silne nasłonecznienie uaktywnia wirusa opryszczki. Pamiętamy o wysokich filtrach chroniących nasze ciało, zapominamy jednak o ochronie delikatnego naskórka warg. Podobna sytuacja ma miejsce podczas wypoczynku zimowego. Oprócz silnego nasłonecznienia nasze usta są narażone na mróz i wiatr.

Jeżeli opryszczka na ustach w czasie letnich lub zimowych wakacji to Twój problem, sięgnij po Erazaban Protect. Unikalna kompozycja składników nawilżających i barierowych skutecznie ochroni usta przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Balsam szybko się wchłania i nie pozostawia śladów, co zapewnia komfort każdemu mężczyźnie.

Opryszczka atakuje Twoje dziecko?

Ujawnienie się opryszczki jest szczególnie dokuczliwe w przypadku najmłodszych. Ponieważ opryszczka jest chorobą zakaźną, rodzice muszą pilnować, by dziecko nie dotykało bolesnych i swędzących zmian (opryszczkę można łatwo przenieść na narządy płciowe, do nosa lub oka!). Dla starszych dzieci i nastolatków wygląd zewnętrzny jest naprawdę ważny, dlatego popękane usta z pęcherzykami to wstydliwy i krępujący problem.

Balsam Erazaban Protect to najlepsza pomadka ochronna. Twoje dziecko powinno stosować ją zawsze, gdy wychodzi na dwór przy niekorzystnej aurze albo gdy wyjeżdżacie na wakacje do ciepłych krajów.